Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


PROČ PRODUKTY A SYSTÉMY OD NAŠÍ FIRMY ?

 

Naším dlouhodobým cílem a závazkem vůči našim klientům a zákazníkům je nabídnout Vám opravdu kvalitní produkty a systémy za rozumné a odpovídající ceny.

Z těchto důvodů na český trh přinášíme zejména kvalitní plastové polyetylenové nádrže a další širokou škálu produktů a systémů od firem, které jsou nejlepší ve svém oboru s dlouholetou působností zejména na evropském trhu.

Nádrže vznikají rotačním tvářením plastů, což je technologie budoucnosti. Ve zpracování plastů je tato metoda poměrně unikátním výrobním procesem, kterým vzniká výrobek bez tlaku na základě vytápění, formování a chlazení v jednom stroji. Výsledkem je pak robustní monolitický výrobek bez svárů a lepení.

EPlastSystem  přínáší díky technologii výroby rotačního lití (rotomoulding) výrobky, které vynikají především svou vysokou stabilitou a pevností. Síla stěny 3,5 až 10 mm zaručuje dlouhou životnost minimálně 30 let. K nádržím je možné připojit další vybavení a potrubní příslušenství díky zapuštěným závitovým otvorům. Odolnosti vůči UV záření zajišťuje barevnou stálost. Jsou určeny do venkovního i vnitřního prostředí.

 

Při výrobě našich produktů jsou použity výhradně suroviny v práškové nebo granulované formě, tzv. termoplasty. Polyetylen (PE) jako takový přináší řadu výhod jak pro výrobek, tak ve vztahu k životnímu prostředí, mezi něž se zejména řadí níže uvedené:

 

  • produkty z PE jsou velmi odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům
  • můžou být zcela recyklované
  • jsou vysoce odolné při užití pro různé chemikálie
  • mají malou hmotnost a přesto jsou robustní
  • tloušťka stěn je rovnoměrně rozložená
  • mají téměř neomezenou životnost