Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


Úvod » Zemědělské nádrže » Komponenty pro AGRO stroje

Komponenty pro AGRO stroje

 

 AGRO KOMPONENTY

 

Kromě AGRO zásobníků a AGRO nádrží také vyrábíme velké plastové díly různých tvarů pro zemědělskou techniku. Obvykle navrhujeme a vyrábíme tyto náhradní díly na žádost strojírenských firem o náhradu stávajících kovových AGRO komponentů. 

Vyrábíme různé díly pro kombajny, secí stoje a další zemědělské mechanismy. Jsou určeny pro montáž do nejširšího portfolia výrobců zemědělských strojů.

Všechny typy námi vyráběných dílů pro zemědělské stroje a různé dílčí součásti i pro tuto kategorii je možné zkonstruovat a vyrobit i s použitím skic a kreseb dle klienta.

 

 

Vytvořili jsme systém, který umožňuje výrobcům zemědělských strojů nahradit všechny existující nádržě a kovové díly za výrobky z kvalitního plastu velice efektivním způsobem z pohledu nákladů a času.

 

 

Vyrábíme několik typů plastových základen pro systémy rozmetadel hnojiv. Jsou určeny pro montáž do systému rozmetadel minerálních hnojiv celé řady výrobců zemědělských strojů v zemích EU a SNS.