Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 

Jakým způsobem se usazují plastové nádrže a je k tomu skutečně nutná betonáž?

Usazení plastové nádrže je v zásadě velice jednoduché, na dno vykopané jámy je potřeba nasypat 10-20 ti centimetrové pískové lože z jemného písku. Nádrž je třeba obsypat pískem nebo jemnou směsí štěrkopísku. Při zasypávání napouštíme současně nádrž vodou, aby došlo k vyrovnání tlaků na stěnu nádrže z obou stran. Plastové nádrže lze tímto způsobem usadit bez jakékoli betonáže.

 

K čemu všemu lze využít plastové polyetylenové nádrže ?

Plastové nádrže lze především použít ke sběru dešťové vody, nebo jako jímky a septiky pro splaškové vody.

Při dodržení obecně známých hygienických principů a předpisů je lze taktéž použít pro skladování pitné a užitkové vody.

 

Plastová nádrž a zimní období

Do země usazené plastové nádrže se v zimním období nemusí vyprazdňovat, pokud se voda v nich nachází v nezamrzlé hloubce cca 80 cm pod úrovní terénu.

Naopak volně stojící plastové nádrže doporučujeme na zimu vypustit.

 

Jak nakládat s přebytkem dešťové vody, pokud je plastová nádrž plná ?

Plastové nádrže na dešťovou vodu musí být opatřeny bezpečnostním přepadem, aby přebytečná přitékající voda mohla z nádrže odtéct. Tato přitékající voda většinou vytéká do nedalekého vsaku, kanalizace, trativodu nebo do potoka.

 

Kdo mi nádrž přiveze?

Naše firma rozváží nádrže po celé republice prostřednictvím kurýrní služby PPL a TOPTRANS za  ceny, které jsou uvedeny v sekci „ Doprava a platba“ u každé nádrže v závislosti na jejím objemu. Možný je samozřejmě i osobní odběr a to vždy po telefonické dohodě data a času.