Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


Úvod » Námořní a říční systémy » Námořní a říční bóje

Námořní a říční bóje

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


O BÓJÍCH

Jsou to plovoucí navigační prvky nezbytné pro jasnou a zcela přehlednou identifikaci přepravních tras na vodních plochách.

Tělo bóje se skládá z horní a dolní části. Spodní část poskytuje vztlak, nepotopitelnost a zajišťuje svislou polohu bóje. Horní část je signálním elementem, který díky svému tvaru předává posádce plavidla veškeré potřebné informace k bezpečnému projetí plavidla danou lokalitou (dle tvaru, dle barvy, dle návěsti) .

Spodní část bóje, která vytváří vztlak je vyplněna pěnou, která prodlužuje životnost a zvyšuje spolehlivost tlakového prostoru a zároveň zaručuje nepotopitelnost bóje i v případě nouze.

Předřadník je připojen ke spodní části bóje a zajišťuje její stabilitu i s přihlédnutím k vodním proudům či větru. Barva bóje a veškeré její nadstavby by měly být vyspecifikovány během objednávky a musí splňovat „ Jednotný systém značení“. Modul si dlouhodobě udržuje svůj tvar a je velice odolný vůči mechanickým deformacím. Používáme expandovaný polystyren EPS 25.

 

KONSTRUKCE A PROJEKTOVÁNÍ

Poskytujeme návrh, konstrukci a výrobu bójí dle individuálního požadavku zákazníka (počítačový 3D model návrhu, vývoj prototypu, jeho výroba, kontrola kvality a následná dodávka k zákazníkovi).

V současné době máme veliký zájem o dynamické rozšíření typů plovoucích modulů, proto vítáme požadavky našich zákazníků s individuálními požadavky, kde jsme jim plně schopni poskytnout rozumný poměr cena/kvalita v dohodnutém čase.