Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Námořní a říční systémy
  3. Námořní a říční bóje

Námořní a říční bóje

O BÓJÍCH

Jsou to plovoucí navigační prvky nezbytné pro jasnou a zcela přehlednou identifikaci přepravních tras na vodních plochách.

Tělo bóje se skládá z horní a dolní části. Spodní část poskytuje vztlak, nepotopitelnost a zajišťuje svislou polohu bóje. Horní část je signálním elementem, který díky svému tvaru předává posádce plavidla veškeré potřebné informace k bezpečnému projetí plavidla danou lokalitou (dle tvaru, dle barvy, dle návěsti) .

Spodní část bóje, která vytváří vztlak je vyplněna pěnou, která prodlužuje životnost a zvyšuje spolehlivost tlakového prostoru a zároveň zaručuje nepotopitelnost bóje i v případě nouze.

Předřadník je připojen ke spodní části bóje a zajišťuje její stabilitu i s přihlédnutím k vodním proudům či větru. Barva bóje a veškeré její nadstavby by měly být vyspecifikovány během objednávky a musí splňovat „ Jednotný systém značení“. Modul si dlouhodobě udržuje svůj tvar a je velice odolný vůči mechanickým deformacím. Používáme expandovaný polystyren EPS 25.

 

KONSTRUKCE A PROJEKTOVÁNÍ

Poskytujeme návrh, konstrukci a výrobu bójí dle individuálního požadavku zákazníka (počítačový 3D model návrhu, vývoj prototypu, jeho výroba, kontrola kvality a následná dodávka k zákazníkovi).

V současné době máme veliký zájem o dynamické rozšíření typů plovoucích modulů, proto vítáme požadavky našich zákazníků s individuálními požadavky, kde jsme jim plně schopni poskytnout rozumný poměr cena/kvalita v dohodnutém čase.

 

Plaťte u nás bezpečně

 

Kontakt

European Plastic Systems s.r.o.
Rochotská 140, Halouny
267 27 Svinaře

+420 608 966 550info@eplastsystem.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Copyright 2015 - 2023 European Plastic Systems s.r.o.