Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Zemědělské nádrže
  3. Zásobníky na krmiva

Zásobníky na krmiva

 

ZÁSOBNÍKY KRMIVA

Krmítka pro zvířata typu KDP-5/2 se používají zejména pro krmení hospodářských zvířat ve fázi odchovu. Jedná se o bilaterální bunker-like podavač, určený pro 10 krmných míst.

Tento typ krmítka je určen pro suchá granulovaná nebo objemná krmiva pro zvířata o hmotnosti od 8 do 45 kg.

Převážná část podavače je vyrobena z jednoho kusu vysoce pevného polyetylénu o tloušťce stěny 7 mm. Materiál je velmi šetrný k životnímu prostředí, je odolný vůči korozi a snadno se čistí a dezinfikuje. Všechny kovové části krmítka jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli. Tato volba je daná důsledkem zvýšeného výkonu tlaku na určité konstrukční části a mechanismy produktů. Spojovací prvky a ohraničení krmítka nemá žádné ostré hrany, takže je plně bezpečné pro zvířata. Vysoká mechanická pevnost materiálu zabraňuje deformaci a provozní poškození podavače při používání. Charakteristické rysy materiálu a konstrukce krmítka umožňuje uživateli  minimalizovat ztráty během krmení a optimalizovat dávkování krmné směsi.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

   Velikost podavače ( délka x šířka x výška ) - 990 mm x 600 mm x 750 mm
    Hmotnost - 29 kg
    Kapacita pro krmnou směs - 160 kg (230 l)
    Koryto výška - 120 mm
    Velikosti místa krmění ( hloubka, šířka ) - 160 mm x 185 mm

 

POUŽITÍ A ÚDRŽBA

Zásobování potravin do podavače se provádí ručně nebo s pomocí distributora. Žlab je vybaven pevným regulátorem pro požadovanou dávku krmiva (9 pozice). Tato kontrolní metoda poskytuje rychlou a snadnou instalaci krmiva v závislosti na požadované chutnosti dávky, která má pozitivní vliv jak na spotřebu krmiva tak i na optimalizaci krmné směsi.

 

Krmící prostor snadno umožňuje přístup až pro pět zvířat výše specifikované hmotnostní třídě přistupovat z každé strany. Charakteristické rysy podavačů umožňují jeho použití na velkých chovech a farmách i domácností. Údržba, čištění a dezinfekce zařízení se provádí v souladu s provozními potřebami, nebo dle dohody v souladu s normami na farmách. Neexistují žádné zvláštní požadavky na způsobu čištění, stejně jako dezinfekční roztoky a mechanismy.

 
 
   

 

 

Plaťte u nás bezpečně

 

Kontakt

European Plastic Systems s.r.o.
Rochotská 140, Halouny
267 27 Svinaře

+420 608 966 550info@eplastsystem.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Copyright 2015 - 2023 European Plastic Systems s.r.o.