Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Stavební aplikace
  3. Systém pro transport sutě

Systém pro transport sutě

 

KOSTRUKCE

Naše produkty pro stavební aplikace jsou určeny zejména k transportu stavební suti zejména u rekonstruovaných budov. 

 Díky této jednoduché stavebnicové konstrukci putuje stavební suť přímo do připraveného kontejneru, který ji může odvézt přímo na skládku. Instalace této technologie šetří peníze, protože se sníží náklady na odstranění suti a naložení odpadu. Dalším důležitým a pozitivním faktorem tohoto systému je výrazné zlepšení kvality ovzduší přímo na stavbě a v jejím okolí. Žlaby lze snadno a rychle montovat a demontovat pomocí karabin. Držák s montážními rámečky je možné instalovat do okenních otvorů, balkonů přímo z kovového lešení z novostavby nebo rekonstruované budovy.

 

ZÁKLADNÍ KOMPONENTY SYSTÉMU

 


  příjímací podlahový padák 

  rovný padák

  přijímací padák

 

 

 

Kompletní Sloupec pro transport stavebního odpadu se skládá ze sady rovného padáku a přijímacího padáku, které jsou vyrobené z vysoce pevnostního polyetylénu. Jednotlivé padáky jsou spojeny pomocí ocelových řetězů a karabin.


Přijímací padák je určen k přijetí stavebního odpadu. Rovný padák je určen k přímému transportu stavební suťě dolů přímo do kontejneru. Každý Padák je přichycen ke stěně budovy upínacím zařízením. Tloušťka zdi budovy musí být minimálně 10 cm.

Návod k použití :

Pro spolehlivou a bezpečnou práci s tímto systémem, a aby se také zabránilo poškození či zničení systému či rekonstruované budovy dynamickým zatížením padajících sutin je nutné instalovat každých 10 - 15 metrů žlab s kovovým nastavením, který je nutné upevnit k nosnému plášti budovy.

Při montáži je mj. nutno dodržet také následující pravidlo: pokud jsou použity žlaby, spodní část horního padáku musí být zasunuta pod horní hranu spodního padáku minimálně v délce 100 mm.

 

Plaťte u nás bezpečně

 

Kontakt

European Plastic Systems s.r.o.
Rochotská 140, Halouny
267 27 Svinaře

+420 608 966 550info@eplastsystem.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© Copyright 2015 - 2023 European Plastic Systems s.r.o.