Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


Úvod » Zemědělské nádrže » Agro zásobníky

Agro zásobníky

 

ZÁSOBNÍKY

Naše firma vyrábí AGRO zásobníky a různé další plastové díly pro zemědělskou techniku. Obvykle vyvíjíme tyto produkty na žádost strojírenských společností, která potřebují nahradit své stávající portfolio na bázi kovových částí.

 

 

Vyrábíme a dodáváme různé zásobníky na obilí dle přání našich zákazníků. Jsme schopni dle požadavku zákazníka vyrobit zásobník požadovaného tvaru a velikosti.

Všechny typy námi vyráběných AGRO zásobníků a součástí do zemědělských strojů je možné zkonstruovat a vyrobit i s použitím skic a kreseb dle klienta.

 

 VÝHODY PLASTOVÉHO ZÁSOBNÍKU

  levnější výroba 
  výrazně nižší hmotnost
  odolnost proti vybracím
  není třeba dalších povrchových úprav
  odolnost proti různým typům koroze

 

 ZÁSOBNÍKY NA OBILÍ

 

 

 

 

 ZÁSOBNÍKY NA HNOJIVA A CHEMII

 

 

 ZÁSOBNÍKY NA OSIVO