Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


Úvod » Námořní a říční systémy

Námořní a říční systémy

 

KOSTRUKCE A PROJEKTOVÁNÍ

 

Základním stavebním prvkem všech těchto systémů / produktů je tzv. Plovoucí modul. Poskytujeme komplexní portfolio služeb a produktů pro klienty, nebo firmy, které požadují realizovat celou stavbu kompletně na klíč. Dále pak spolupracujeme s firmami, které působí v oboru a mají zájem pouze o nákup jednotlivých dílčích produktů.

 

 

 

Dále poskytujeme návrh, konstrukci a výrobu modulů dle individuálního požadavku zákazníka (počítačový 3D model návrhu, vývoj prototypu, jeho výroba, kontrola kvality a následná dodávka k zákazníkovi).

 

V současné době máme veliký zájem o dynamické rozšíření typů plovoucích modulů, proto vítáme od našich zákazníků individuální požadavky, kde jsme jim plně schopni poskytnout rozumný poměr cena / kvalita v dohodnutém čase.

Celý projekt můžeme začít analýzou místa samotné realizace a i díky tomu jsme schopni navrhnout optimální řešení založené na našich vlastních dlouholetých zkušenostech. V neposlední řadě jsme schopni poskytnout naše vize společně s pečlivě propracovanou projektovou dokumentací.

 

 

POSKYTOVANÉ SLUŽBY A TECHNOLOGIE

 

  design a konstrukce    výroba a servis    instalace a poradenství

 

Doporučené oblasti využití:

  • Naše plovoucí moduly mohou být použity při stavbách přístavů vč. hlavního mola a jednotlivých spojovacích prstenců.
  • Soukromé doky a mola
  • Kotvící mola pro jachty, katamarány a čluny
  • Hlavní nosná platforma pro malé lodě, hausbóty.