Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Kariéra - nabídka spolupráce

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma a hledáme posily do našeho obchodního týmu zejména pro korporátní obchod (velkoobchodní řetězce, stavební firmy, apod.) Zajímavé provize !!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vyřizuje p.Hrabovský 

 


Naše nádrže

 

Nabízíme širokou škálu nádrží a nádob na potraviny, vodu, chemikálie o objemech 60 až 10 000 litrů.

Tyto nádrže jsou vyrobeny metodou rotačního lití (rotomoulding) z vysoce pevného, mrazuvzdorného, potravinového polyetylénu. Díky tomu, že proces probíhá bez jakéhokoli tlaku, všechny výrobky jsou jednolité a velice pevné. Dodatečná odolnost je zajištěna dráty a samotným tvarem výrobku.

Jedná se tedy o plastové (100% polyethylenové) monolitické nádrže, u kterých nehrozí riziko vzniku samovolné závady, netěsnosti či popraskání. Nádrže se tak vyznačují dlouhou životností (min.30 let). Jejich tvar a toto tzv. monolitické provedení dodává nádrži naprostou stabilitu, kterou od svařovaných nádrží můžeme získat jen obtížně a to pouze za případné vyšší náklady.

Na nádrže je možné upevnit úchyty různého průměru k připojení dalšího vybavení a potrubní příslušenství.

 

Rozsah využití :

  • dešťové vody
  • odpadní vody
  • pitná voda
  • průmyslové využití
  • transport kapalin
  • zemědělství

 

Kopulovitá stropní konstrukce je ve srovnání s klasickými svařovanými nádržemi mnohem odolnější proti působení vnějších deformačních vlivů, taktéž jsou vybrané typy nádrží vyztuženy žebrováním proti případným deformacím stěn např. při náhlém zvýšení podzemní vody.